شرایط استفاده

شرایط استفاده

ممنون از استفاده شما از اپلیکیشن دیدیدتو. این متن شرایط استفاده (قرارداد کاربری) را که شماعزیزان ، شرکت وکسبه محترم را به توافقی ملزم می‌کند، شامل مقررات و ضوابط استفاده از این اپلیکیشن است. لطفاً شرایط زیر را به دقت مطالعه کنید:

پذیرش شرایط استفاده:

با نصب و استفاده از اپلیکیشن دیدیدتو، شما تأیید می‌کنید که شرایط استفاده را خوانده و تمامی مفاد آن را می‌پذیرید. در صورت عدم موافقت با هر بخش از این شرایط، لطفاً از استفاده از اپلیکیشن دیدیدتو خودداری کنید.

محتوا و حقوق مالکیت:

تمامی حقوق مالکیت مربوط به اپلیکیشن دیدیدتو، از جمله محتوا، طرح‌بندی، لوگوها و نشانه‌های تجاری، متعلق به شرکت [شرکت تجارت یاسین] است. هیچ قسمتی از اپلیکیشن بدون مجوز کتبی از شرکت قابل کپی، تغییر، توزیع، نمایش عمومی یا استفاده تجاری نیست.

محدودیت‌های استفاده:

الزاماً ممنوع است از اپلیکیشن دیدیدتو برای هرگونه فعالیت که منجر به خسارت به دیگران شود، استفاده کنید.

حریم خصوصی:

اپلیکیشن دیدیدتو حریم خصوصی کاربران را بسیار جدی می‌گیرد. اطلاعات شخصی شما تحت سیاست حفظ حریم خصوصی شرکت قرار می‌گیرد. با استفاده از اپلیکیشن دیدیدتو، شما موافقت می‌کنید که اطلاعات شخصی شما ممکن است جمع‌آوری، ذخیره و پردازش شود، که جزئیات بیشتر در سیاست حفظ حریم خصوصی قابل دسترس در اپلیککیشن دیدیدتو موجود است.

به‌روزرسانی و تغییرات:

هر زمان شرایط استفاده را به تشخیص خود تغییر دهد. شما موظفید این شرایط را دوره‌ای بررسی کنید و با تغییرات آن موافقت کنید. استفاده ادامه‌یافته از اپلیکیشن پس از اعمال تغییرات به معنای پذیرش شرایط جدید است.

انتقادات و پیشنهادات:

شما می‌توانید هرگونه انتقاد یا پیشنهاد خود را درباره اپلیکیشن دیدیدتو با ما در میان بگذارید. ما از بازخورد شما استقبال می‌کنیم و سعی خواهیم کرد مشکلات را حل کنیم و اپلیکیشن را بهبود بخشیم.

با تشکر از استفاده شما از اپلیکیشن دیدیدتو. امیدواریم از این اپلیکیشن لذت ببرید و نیازهای خود را به خوبی برآورده کنید.

دیدیدتوآگهی ها دیدشو ثبت آگهی گفتگو حساب کاربری